Hakkımızda

arpiumplus nasıl çalışıyor?

arpiumplus kurumsal bir yapı değildir. arpiumplus ekibi 2 kişilik küçük bir ailedir yani diyeceğimiz o ki sizlerin mutluluğu için epey emek veriyoruz 🙂 Tabii ki zevkle!

arpiumplus metal duvar dekorlarının çizim ve üretim işlemlerini tek kişi yürüttüğünden ötürü seri üretim yapmaktan ziyade sipariş üzerine çalışmaktayız. 

Peki nasıl sipariş verebilirsiniz?

Mevcut metal duvar dekorlarından seçtiyseniz, seçtiğiniz ürünün ismini  Sipariş Ver sayfasındaki formda belirtmeniz yeterlidir.

Kişisel tasarım metal duvar dekoru, bir iş yeri için metal tabela, işletmeler için metal tabela veya site için metal tabela  istiyorsanız bunu belirten bir mesaj atmanız üzerine size dönüş yapılacaktır. E-mail üzerinden istediğiniz metal duvar dekorunun tasarımları ve boyutları konuşulup kararlaştırıldıktan sonra çizim süreci, üretim süreci ve son olarak tahmini kargo tarihi detaylı olarak size bildirilir. 

Atılan her mesaja dönüş yapılır ancak her sipariş yoğunluğa göre bir sıraya alınır bu sebeple beklemek istemeyen müşterilerimiz ürünün çizimi yapılmadan önce sipariş vermekten vazgeçebilirler. Siparişiniz üretimi tamamlandıktan sonra belirtilen tarihte kargoya verilir.

instagram logo
arpiumplus

İlginizi çekti mi?
Metal duvar dekoru tasarımlarına göz atın!